menu close menu

Paslaugos

„Fliners Blitz“

„Fliners Blitz“ – naujiena Lietuvoje

Neinvazinė odos pakėlimo procedūra „Fliners Blitz“ yra nechirurginė neinvazinė procedūra, kurios metu sumažinamas odos perteklius, maišeliai ir raukšlės aplink akis. Tai revoliucinė raukšles lyginanti ir akių vokus stangrinanti technologija, kurios metu smarkiai pakeliami nukritę akių vokai. Be to, ši procedūra padeda naikinti randus, strijas, gilias raukšles. Procedūra gali būti atliekama bet kurioje kūno vietoje.

Kaip ši technologija veikia?

„Fliners Blitz“ rankinis prietaisas skleidžia ploną plazmos srautą, kuris patenka ant odos ir pasiskirsto vieno mikromilimetro plote. Šis odos paviršius suplonėja – sumažėja odos perteklius, sustangrėja vokai ir paakių oda. Tam tikros odos vietos paveikiamos iki pageidaujamų rezultatų.

„Fliners Blitz“ veikia!

Akių vokai lengvėja, labai sumažėja jų patinimas, jie tampa lygesni, panaikinamas ant jų esančios odos perteklius. Darosi lengviau tepti makiažą, jis išlieka ilgiau. Raukšlės aplink akis, lūpas ar bet kurioje kitoje procedūros veikiamoje vietoje tampa lygesnės, stipriai sumažėja jų gylis.Visų mūsų paslaugų kainyną rasite čia: Kainoraštis


 

permanentinis-makiazas-vilniujePermanentinis Makiažas

Permanentinis makiažas Tai yra grožio receptas moterims, siekiančioms pabrėžti savo veido bruožus. Ši procedūra gali pakoreguoti antakių formą bei optiškai padidinti akis, padarant jas išraiškingesnėmis, taip pat kiek padidinti lūpas, suteikiant joms sodrią spalvą.
Permanentinis makiažas, kitaip dar vadinamas kontūrinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas, dermopigmentacija arba mikroimplantavimas*,yra kosmetinė procedūra, kurios esmė – lūpų ar antakių srityje įvesti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti palyginamai patvarius kontūrus bei norimą spalvą. Procedūros metu atliekami daugybiniai 0,2-0,5 mm gylio dūriai, kurių metu pigmentas yra įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), nekliudo nervinių galūnių, todėl jaučiamas tik nedidelis skausmas. Dažai nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, tačiau lieka epidermyje ir tarpląstelinėje terpėje, kuri pasižymi sugebėjimu išsaugoti patekusį dažą. Dažniausiai permanentinis
makiažas išlieka 2-4 metus, po to, norint išsaugoti rezultatą, reikalinga pakartotina procedūra.

Apžiūra ir pirminė konsultacija prieš procedūrą

Prieš permanentinį makiažą specialistas su klientu aptaria dizainą, stilių, spalvą ir technika, kurie bus naudojami atliekant procedūrą. Klientas privalo informuoti specialistą apie lėtinius susirgimus, savo sveikatos būklę, galimą alergiją, vaistų netoleravimą. Specialistas paaiškina, kaip po procedūros vyksta gijimo procesas ir kokia reikalinga priežiūra.

Anestezija

Permanentinis makiažas – tai procedūra, susijusi su odos vientisumo pažeidimu, todėl, atliekant šią procedūrą, klientas gali jausti tam tikrą diskomfortą: ašarojimą, čiaudulį ar skausmą, kurie priklauso nuo kliento nervų sistemos jautrumo. Norint sumažinti nemalonius pojūčius, procedūros metu vietiniam nuskausminamui naudojami vietinio nuskausminimo vaistai kuriu sudėtyje yra lidokaino, benzokaino, tetrokaino bei ephideprino užtikrinančių gerą procedūros vietos nuskausminimą.

Procedūros trukmė

Spalvos pasirinkimas, eskizas ir nuskausminimas trunka apie 20- 30 min. Procedūra lūpų srityje trunka nuo 40min. iki 2val., priklausomai nuo lūpų paviršiaus ploto (pilnas ar dalinis retušavimas) ir parinktos atlikimo technikos. Atitinkamai akių srities procedūra trunka nuo 20 min. iki 1.5 val., o antakių srityje – nuo 40 min. iki 2 val.

Visų mūsų paslaugų kainyną rasite čia: Kainoraštis


Tatuiruotes vilniujeTatuiruotės

Tatuiruotė – amžinas piešinys ant kūno. Žodis „tatuiruotė“ kilęs iš polinezietiško žodžio „tatau“. Tatuiravimas – įvairių nenutrinamų ženklų ir paveikslėlių ant kūno įamžinimas mechaniniu būdu: specialiu aparatu naudojant vienkartines adatas po oda įšvirkščiant dažomosios medžiagos.

Kada žmogaus kūnas pirmąsyk papuoštas spalvingais piešiniais, nenustatyta. Spėjama, kad tatuiruotėms apie keturiasdešimt tūkstančių metų. Seniausių rasta tiriant Egipto piramides (ant mumijų odos matosi piešinio liekanos). Tatuiruota įrankiais, pagamintais iš rago ir kaulo. Tatuiruotė buvo tarsi išskirtinumo žymė, kurią turėdavo genties vadai, geriausi medžiotojai, kariai, giminės vyriausieji ir žyniai. XIX a. ėmė tatuiruotis ir aristokratai. Tatuiruotes nešiojo Anglijos, Danijos karaliai. Senovėje tai buvo tarsi asmens tapatybės dokumentas, nusakantis priklausymą tam tikrai genčiai ar tautai (kiekviena gentis turėjo savitus simbolius, piešinius), socialiniam sluoksniui.

Šiais laikais piešiniai ant kūno atspindi žmogaus pasaulėžiūrą, mąstymo būdą, gyvenimo stilių. Tai savitas būdas išreikšti save. Tatuiruotės taip gali turėti ir ezoterinę reikšmę – kai kurie žmonės tiki, kad išsitatuiravus tam tikrus simbolius ar simbolinę reikšmę turinčius piešinius jie suteiks apsaugą ar pritrauks sėkmę.

Visų mūsų paslaugų kainyną rasite čia: Kainoraštis

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com